Apartament na Szlaku

 

  • Apartamenty w Krakowie
  • Apartamenty w Krakowie

Lou Lou Apart. Apartament dla dwóch osób

Nasz pierwszy apartament powstał w 2013. Niewielkie studio o powierzchni 25m2 zamieniliśmy w funkcjonalne i wygodne miejsce wypoczynku. Studio ma jeden pokój podzielony na kilka stref, dzięki czemu mieszkanie jest niezwykle praktyczne. Centrum mieszkania stanowi łóżko zwrócone w kierunku 32” telewizora. Obok znajduje się zamknięta, w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia. W apartamencie mieści się duże biurko wyposażone w książki, przewodniki, ulotki i mapy.

  • Apartamenty w Krakowie
  • Apartamenty w Krakowie
  • Apartamenty w Krakowie
  • Apartamenty w Krakowie
  • Apartamenty w Krakowie

Bogate wyposażenie i komfort

W łazience nasi goście mogą korzystać w dużego prysznica z deszczownicą. Na wyposażeniu znajduje się również mydło, ręczniki i suszarka do włosów. W apartamencie znajdują się liczne schowki oraz szafki, aby można było schować swoje rzeczy osobiste.

Pierwsi nasi goście przyjechali do nas na sylwestra 2013/2014. Od tego czasu mieliśmy już ponad 300 gości z różnych stron Polski oraz świata. Każdy z gości ma prawo zostawić po sobie wpis na naszej ścianie tablicowej. Niektóre wpisy są bardzo kreatywne i przykuwają uwagę. Cieszy nas, że apartament współtworzą nasi goście razem z nami.

Bezpłatne wypożyczenie rowerów

Od 2015 roku uruchomiliśmy usługę darmowych rowerów. Do każdej rezerwacji, która ma miejsce w sezonie wiosennym, letnim oraz jesiennym udostępniamy bez dodatkowych opłat dwa miejskie rowery, dzięki którym można zwiedzać Kraków w bardzo przyjemny sposób.

Zwiedzanie Krakowa na rowerze zapewni naszym gościom niezapomniane wrażenia i pozwoli dotrzeć również do mniej „turystycznych” miejsc. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty zwłaszcza, że nie pobieramy dodatkowych opłat za nią.