Puby, kluby, kawiarnie w Krakowie

Polecane krakowskie knajpy z naszej ściany tablicowej

W Krakowie jest niezliczona ilość miejsc gdzie można bawić się praktycznie do rana. Nie sposób wszystkich umieścić w jednym artykule, jednak uważamy, że w przypadku weekendowego pobytu, lista poniższa będzie wystarczająca.

Frantic

Frantic to klub muzyczny znajdujący się na ulicy Szewskiej 5. Już od dawna gości na muzyczno-klubowej mapie Krakowa. W klubie dominuje muzyka elektroniczna i całonocne imprezy.

www.frantic.pl

Prozak 2.0

Prozak znajduje się na przy placu Dominikańskim 6. Popularny klub o powierzchni ponad 600 m2, gdzie na dwóch poziomach grana jest muzyka elektroniczna. Idealny na imprezy.

Taawa

Taawa to klub muzyczny przy placu Nowym, położony na Kazimierzu. Lokal powstał w 2008 roku i od tego czasu nieprzerwanie tętni nocnym życiem.

www.taawa.pl

Forum Przestrzenie

Forum przestrzenie to klubokawiarnia znajdująca się w dawnym budynku hotelu Forum. Miejsce jest niebanalne, zwłaszcza w lecie, gdzie przed lokalem ustawione są leżaki, skąd można podziwiać Wawel oraz Wisłę. W Forum Przestrzenie organizowane są liczne koncerty oraz wydarzenia kulturalne.

www.forumprzestrzenie.com

Alchemia

Alchemia to knajpa na Kazimierzu z kazimierzowskim charakterem. W klubie organizowane są liczne koncerty, wydarzenia kulturalne itd. Lokal działa nieprzerwanie od 1999 roku.

www.alchemia.com.pl

Nie lubię poniedziałku

Klub herbaciany „Nie lubię poniedziałku” to miejsce wyjątkowe, oddalone od głównych skupisk knajp w Krakowie. W ciągu dnia można przyjść tu na wyśmienitą kawę lub herbatę, wieczorami w lokalu organizowane są koncerty na żywo, wystawy i różne wydarzenia. To miejsce kameralne. Z naszego apartamentu na Szlaku dostępne na wyciągnięcie ręki… wystarczy zejść po schodach. Adres ul.Szlak 14.

https://www.facebook.com/KlubHerbacianyNielubiePoniedzialkow

https://www.facebook.com/KlubHerbacianyNielubiePoniedzialkow

szlak

BaniaLuka

BaniaLuka to lokal, w którym można napić się polskiej wódki podawanej z tradycyjnymi polskimi przekąskami. Lokal znajduje się przy Placu Szczepańskim pod numerem 6. Od niedawna kolejne miejsce zostało otwarte przy ulicy Szewskiej oraz na Kazimierzu.

https://www.facebook.com/BaniaLuka

Baroque

Klub znajduje się przy ulicy św. Jana 16. To ekskluzywne miejsce gdzie można spędzić czas ze znajomymi oraz bawić się do samego rana.

www.baroque.com.pl

 

Harris

Harris to idealne miejsce dla fanów muzyki jazzowej, gdzie codzienne grana jest muzyka na żywo.
Klub znajduje się przy Rynku Głównym pod numerem 28.

harris.krakow.pl

Bunkier Cafe

Lokal wyjątkowy, znajduje się prawie w całości w ogródku przy Bunkrze Sztuki – jednej z wielu galerii sztuki w Krakowie. Kawiarnia podaje nie tylko kawę oraz piwo z tanka, ale również bardzo dobre jedzenie. Polecamy zarówno w dzień jak i w nocy.

http://bunkiercafe.pl

 

bunkier_sztuki

 

Stalowe Magnolie

Zwolenników muzyki na żywo zapraszamy do klubu Stalowe Magnolie położonego przy ulicy św. Jana 15, który od wielu lat istnieje na mapie Krakowa.

Drukarnia

Drukarnia to lokal znajdujący się na Podgórzu przy ulicy Nadwiślańskiej 1. Bez względu na to czy chcemy usiąść przy kawie i delektować się widokami na nadwiślańskie krajobrazy, czy też pobawić się przy muzyce na żywo, klub ten jest idealny i spełni nasze oczekiwania.

www.drukarniaclub.pl